baner
DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM
W KAŻDYM CALU
baner5
OBSŁUGUJEMY KLIENTÓW
W CAŁYM KRAJU
baner
RZETELNOŚĆ I TERMINOWOŚĆ
NASZĄ DEWIZĄ

O FIRMIE PROMET BĘDZIN

PROMET to przedsiębiorstwo, które od wielu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów stalowych, wykorzystywanych w wielu gałęziach nowoczesnej gospodarki. Największą grupę naszych klientów stanowią firmy realizujące inwestycje w branży budowlanej oraz przedsiębiorstwa działające w szeroko pojętym przemyśle.

 

Nadrzędnym celem prowadzonej przez nas działalności produkcyjnej, handlowej oraz usługowej jest dostarczanie najwyższej jakości produktów metalowych, oraz profesjonalne doradztwo w zakresie ich doboru, oraz przeznaczenia. Lata spędzone w branży metalowej wskazują, że nasze podejście sprawdza się w praktyce, czego dowodem jest rozrastające się z roku na rok grono lojalnych klientów, którzy chętnie polecają nas swoim partnerom w biznesie.

 

ZESPÓŁ PROMET

 

Kadrę naszej firmy tworzą fachowcy, którzy mają rozległe doświadczenie branżowe, dużą wiedzę fachową oraz umiejętności techniczne. Zdajemy sobie jednak sprawę, że świat nie stoi w miejscu i nieustannie pojawiają się nowe rozwiązania i produkty, które chcemy wdrażać i oferować naszym kontrahentom. Dlatego dbamy o sukcesywne poszerzanie kompetencji naszych pracowników, podnosząc tym samym poziom ich profesjonalizmu.

 

Nasze produkty stanowią doskonały przykład właściwego stosunku jakości do ceny a ich wysoka funkcjonalność i trwałość jest gwarancją powodzenia każdej inwestycji, w której zostaną wykorzystane. Wiemy, że klienci mają różne potrzeby i idące w ślad za nimi różne budżety. Dlatego staramy się oferować różnorodne rozwiązania na każdą kieszeń.

 

W przypadku pytań dotyczących naszej oferty produktowej i usługowej wiedza naszego zespołu jest do Twojej dyspozycji! Zapraszamy do współpracy!