DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM
W KAŻDYM CALU
OBSŁUGUJEMY KLIENTÓW
W CAŁYM KRAJU
RZETELNOŚĆ I TERMINOWOŚĆ
NASZĄ DEWIZĄ

O firmie

Promet od lat zajmuje się produkcją wyrobów stalowych. Są one z powodzeniem wykorzystywane w wielu gałęziach nowoczesnej gospodarki. Masowo korzysta z nich branża budowlana oraz przemysł.

Ciągle aktualizowana wiedza branżowa w połączeniu z doświadczeniem w branży artykułów metalowych pozwala nam sukcesywnie poszerzać dostępny asortyment. Stawiamy na wysokiej jakości, funkcjonalne i sprawdzone towary, które cechują się dużą wytrzymałością. Nie bez znaczenia jest dla nas także odpowiedni stosunek jakości do ceny produktów metalowych. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że klienci mają różne potrzeby i idące w ślad za nimi różne budżety. Staramy się oferować rozwiązania na każdą kieszeń.

Nasz zespół

Dbamy o to, aby naszą kadrę stanowili pracownicy o odpowiednim poziomie kompetencji. Naszą intencją jest nie tylko dostarczanie wysokiej jakości produktów wykonanych z metalu, ale również fachowe doradztwo w zakresie ich prawidłowego wykorzystania w prowadzonych pracach budowlanych. Uważamy, że tylko takie połączenie gwarantuje trwały sukces w naszej branży przekładający się na grono lojalnych klientów, którzy chętnie do nas wracają i polecają nasze usługi swoim partnerom biznesowym.